Ferie Rodzinne
14-21 stycznia 2023
Region Bardonecchia Włochy   

Bardonecchia - 1320-2800 m n.p.m. położona jest w Valle Susa w Piemoncie.  To nowoczesny region narciarski ze stuletnią tradycją. Już w 1909r. został tu rozegrany pierwszy włoski puchar narciarski. Bardonecchia była również areną alpejskich zmagań olimpijskich "Turyn 2006".

Stacja zimowa, dysponująca mnóstwem atrakcji. Narciarze znajdą tu 100 km tras o różnym poziomie trudności. Dwa rejony narciarskie: Campo Smith oraz Jafferau doskonale się uzupełniają, aby dostarczyć wszystkiego co potrzebuje każdy wytrawny narciarz. Snowboardziści poczują się tu jak w raju. Można pokonać olimpijski half pipe (130 metrowa rynna) lub skorzystać ze snowparku. Na stokach do dyspozycji są bary i restauracje.

Bardonecchia to jedno z piękniejszych miejsc w południowo-zachodnich Alpach, z zapierającymi dech w piersiach widokami. Region oferuje zimowe wędrówki, lodowisko, tenis, kryty basen i fitness oraz psie zaprzęgi. Po białym szaleństwie czeka bogata oferta apres-ski. Można skosztować tradycyjnego jedzenia oraz trunków lub spędzić czas w licznych barach, pubach, czy dyskotekach.

facebook-logo