Rozpoczęcie Sezonu Livigno
11-20 grudnia 2020
Livigno Włochy

REZERWUJ

Zakwaterowanie -  Residence Baita Carosello

Budynek jest oddalony o ok. 150 metrów od najbliższego stoku narciarskiego. Restauracje, sklepy narciarskie i bary usytuowane są 200 metrów od apartamentu. 10 metrów od budynku znajduje się przystanek autobusowy, z którego możesz dostać się do centrum na stok oraz do innych miejscowości. Na miejscu również bezpłatny parking.

ZDJĘCIA APARTAMENTÓW

Pokoje łączą ze sobą ciepłe kolory oraz drewno. W sypialni wyśpisz się na drewnianym, designerskim łóżku. Wieczorami możesz podziwiać panoramę okolicy ponieważ większość apartamentów posiada balkon. Świetna lokalizacja sprawia, że w promieniu 200 metrów znajduje się baza narciarska, bary i restauracje.

Apartament BILO dla 3 osób

Apartament przeznaczony jest dla trzech osób. Miejsca do spania znajdują się w sypialni oraz w pokoju dziennym na rozkładanej sofie. Do dyspozycji Gości jest prywatna łazienka a także aneks kuchenny z wszelkimi potrzebnymi przyborami kuchennymi.

Apartament Bilo dla 4 osób

Apartament czteroosobowy, składający się z dwóch pomieszczeń, o powierzchni 40 m^2. Dysponuje on także w pełni wyposażonym aneksem kuchennym ze zmywarką do naczyń, jak również balkonem z widokiem na góry. W sypialni znajduje się duże łóżko a w pokoju dziennym rozkładana sofa.

Apartament Bilo dla 5 osób

Apartament z przeznaczeniem dla pięciu osób. W sypialni znajduje się duże łóżko z dodatkowym pojedynczym łóżkiem oraz rozkładana sofa w pokoju dziennym. Do dyspozycji gości jest dobrze wyposażony aneks kuchenny, w niektórych apartamentach na wyposażeniu znajduje się również zmywarka.

facebook-logo