Ferie Rodzinne  / 19-26 lutego 2022 / Santa Caterina

Szkolenia dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Podczas wyjazdu proponujemy szkolenia narciarskie i zajęcia z opiekunami dla dzieci i młodzieży oraz kursy dla dorosłych. Szkolenia prowadzą doświadczeni instruktorzy w grupach podzielonych ze względu na wiek i poziom umiejętności. Liczebność grup to 6 do 9 osób*. Zajęcia prowadzone są codziennie od godziny 10.30 do 15.00 z przerwą na lunch. Dla dzieci to gwarancja szybkich postępów, a dla rodziców czas na codzienną jazdę i relaks. Dodatkowo w godzinach popołudniowych i wieczornych zapraszamy na zajęcia dodatkowe (12 godzin w ciągu 6 dni) dyskoteka, film, gra terenowa, zajęcia świetlicowe. 
Każdego dnia spotykamy się na stoku szkoleniowym. Poranne zajęcia zaczynamy od wspólnej rozgrzewki. Grupa początkująca i najmłodsze dzieci zostają ze swoimi instruktorami na stoku szkoleniowym, a pozostałe grupy ruszają na trasy. Około południa wszystkie grupy mają przerwę na wspólny lunch.  Po lunchu zaczynamy drugi blok zajęć w grupach.  Ostatniego dnia jazdy zamiast jednego z bloków szkoleniowych odbywają się zawody  w slalomie gigancie z pomiarem czasu. Wszyscy uczestnicy otrzymują nagrody i dyplomy ukończenia kursu.
Ilość godzin szkolenia: od 2 do 4 godzin zależnie od wybranej wersji
W tym roku dodatkowo grupy sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz  grupa freeridowo/skiturowa dla dorosłych.

W przypadku gdy nie zbierze się grupa 6 osobowa liczba godzin szkolenia zostanie proporcjonalnie zmniejszona. Do ustalenia z instruktorem. Opisane szkolenie przygotowane jest dla dzieci w wieku 7 i więcej lat. Młodsze dzieci zapraszamy na zajęcia w mniejszych grupach. Godziny rozpoczęcia i zakończenia szkoleń mogą ulec zmianie w przypadku większej ilości chętnych lub grup zaawansowania. Więcej informacji: info@gringo.pl lub 791890500

facebook-logo