ZIMA 2020/2021
COVID - ubezpieczenie i warunki rezerwacji

Ze względu na pandemię wprowadziliśmy nowe zasady rezerwacji oraz ubezpieczenie w razie rezygnacji z wyjazdu obejmujące zachorowanie na COVID 19:

1. Zaliczka tylko 99PLN i gwarancja skipasu.  W nadchodzącym sezonie w części ośrodków możliwe jest ograniczenie liczby sprzedawanych skipasów nawet o 75%. Klienci rezerwujący każdy z naszych wyjazdów i wpłacający zaliczkę są zgłaszani w ośrodku i mają gwarancją otrzymania skipasu. 

2.  Alternatywne lokalizacje. Dla każdego wyjazdu z naszej oferty przygotowaliśmy alternatywne opcje w innych regionach/państwach w razie wprowadzenia ograniczeń co do poruszania się lub zamknięcia ośrodków. Koszt wyjazdów alternatywnych jest taki sam lub niższy niż wyjazdu "podstawowego".

3. Transport. Decyzję co do transportu (dojazd własny/autokar) możecie Państwo podjąć na 14 dni przed rozpoczęciem wyjazdu. Każda zmiana opcji transportowej w powyższym terminie jest bezpłatna.

4.  Ubezpieczenie COVID 19. Wprowadziliśmy możliwość ubezpieczenia od kosztów rezygnacji bądź skrócenia pobytu obejmującego zachorowanie na COVID 19, objęcie kwarantanną oraz inne zdarzenia losowe. W poniższych załącznikach znajdą Państwo Ogólne Warunki Ubezpieczenia oraz Certyfikat COVID. Koszt ubezpieczenia to 4,95% ceny wyjazdu.  OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA CERTYFIKAT

5. Gwarancja zwrotu poniesionych kosztów w przypadku anulacji imprezy. Zmiany w umowach z kontrahentami oraz harmonogramach wpłat pozwalają na zwrot wpłaconych środków w ciągu 14 dni w przypadku anulacji imprezy. 
facebook-logo